معرفی مهندس روزبه فرهنگ به دوستان خوبم و اعضای ParsaBlog.com و کلیه کاربران اینترنت و موتورهای جستجو

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

درود به دوستاي خوبم .مهندس روزبه فرهنگ هستم , از سايت ParsaBlog.com ( سایت پارسابلاگ ) .اميدوارم حالتون خوبِ خوب باشه و مثلِ من شادو خندون باشيد .چون سايت ParsaBlog.com يکي از بزرگترين و پُرطرفدارترين سيستمهاي وبسايت سازي ايرانه لذا تصميم گرفتم يک وبسايت و پِيج به نامِ خودم در اين سايت داشته باشم . چون قراره بزودي براي خودم و فعاليتام در اين وبسايت تبليغات گسترده اي کنم . اين وبسايت بهمراه وبسايتها و شبکه هاي اجتماعيِ ديگم بزرگترين پايگاه و سکوي پرتاب من براي ورود به دنياي جديدم خواهد بود . برنامه هاي کلاني براي آينده و کارو زندگي و فعاليتهاي آتيم دارم که بعدها به مرور متوجه خواهيد شد .مطمئنم که اين شبکه و وبسايتم نواقص زيادي داره . طبيعيه . چون اولاً در شروع راهم . دوماً شديداً درگير کارها و فعاليتهام هستم و اصلاً وقتي ندارم که براي فعاليتهاي شبکه هام و وب سايتام بذارم . از اين بابت از همه دوستان عذرخواهي ميکنم . ولي قول ميدم در اسرع وقت که سرم خلوت بشه به مرور زمان کم کم نواقص اين سايت و ديگر وبسايت ها و شبکه هاي اجتماعيمو برطرف کنم و شبکه ها و سايتهايي داشته باشم درحدِ شأن و لياقت خودم و بازديدکننده ها و دوستاي خوبم .حالا بذاريد خودمو معرفي کنم:بنده مُخلص و ارادتمندِ همه ي دوستان مهندس روزبه فرهنگ هستم . عزيزان و اقوام و دوستانِ درجه يکم روزبه و بعضاً روزبه شبپره صدام ميزنن و در محيط کاريم مهندس فرهنگ هستم . در محيطِ منزل فوق العاده شادو شوخ , ولي در محيطِ کار فوق العاده خشک و رسمي .بچه ي تهران و موقتاً ساکنِ ورامين .پسري شادو شوخ و پرانرژي و البته ***خاص***پسري هستم از فرزندانِ شاهِ شاهان , پادشاهِ نيکي ها , ***کوروش بزرگ***پسرِ ارشدِ خانواده .مهندس کامپيوتر .خدمت سربازي رفتم (88_89) . محلِ خدمتِ سربازيم در بالاترين رکنِ نظام بود يعني ستادِ کلِ نيروهاي مُسلح . در دوران سربازي منشي-دژبانِ رئيسِ ستادِ کلِ نيروهاي مُسلح ( سردارسرلشگر فيروزآبادي ) بودم . هم سربازِ نمونه ستادِ کل شدم وهم دژبانِ نمونه ستادِ کلِ نيروهاي مُسلح .فوق العاده خشن و مردونه . مردِ مرد .از همونجا دعوتنامه داشتم و همونجا استخدام شدم و چندسال افسرِ ارتش و پليسِ اطلاعات و امنيتِ کشور (پليس سايبري) بودم . سال93 حکمم خورد مرز سيستان بلوچستان و اين دليلي شد که علارغم عشقوعلاقم به نظامي بودن استعفا بدم .بعداز استعفام زياد بيکار نموندم و بلافاصله با دکترِ داروسازي شراکت کردم و کارمند خصوصيش شدم . الان درحالِ حاضر 2ساله که کارمند و مدير 4شعبه داروخانه شبانه روزي هستم . کارم خيلي سنگينه . موندنم در اين شغل نامعلومه . شايد 50سال ديگه هم همينجا بمونمو به اين کارم ادامه بدم . شايدم فردا ديگه نرم . دليلشم بي کفايتي رئيس داروخانه هامونه . در اولين فرصت اگر پيشنهاد بهتري بهِم بشه قطعاً تغيير شغل خواهم داد .يه پدرومادرِ گُل دارم که چون پسرِ ارشدشون هستم همه جوره برام سنگِتموم گذاشتن و هرچيزي که براي يک زندگي پراز آرامش و خوشبختي نياز داشتمو برام فراهم کردن . پدرم از بازاري هاي قديميِ تهرانه که مدتها در زمينه توليد پوشاک مردانه از توليدکنندگان اصلي و نماينده شرکت پوشاک مردانه(ماکسيم) بود و هنوزم داره به فعاليت خودش ادامه ميده (البته سبُک تر از قبل) .مادرم فرهنگي بازنشسته آموزش و پرورش هستند , با 40سال سابقه مديريت . مادرم ( سرکار خانم قنبري ) از زمان شاه سال1355 بعنوان سپاه دانش استخدام شدند . دوره سربازيشونو گذروندند و بعد استخدام آموزش و پرورش شدند . از سال55 تا الان 95 . 40ساله که مدير مقاطع مختلف تحصيلي در استان تهران هستند . سال85 بازنشست شدند ولي 10ساله که کنار نکشيده و هنوز بعنوان مؤسس و مدير دارن به فعاليتشون ادامه ميدن .پدر و مادرم بزرگترين پشتوانه و حامي منن . البته منم محکم پشتشون ايستادم . کلاً براي همه پدرومادرهايي که دغدغشون بچه هاشون هستن ارزش و احترامِ خاصي قائلم . از پدرومادرم ممنونم که بستر رو براي پيشرفتِ روزافزون من فراهم کردند . بواقع اکثر پيشرفتامو مَديونشونم . اميدوارم بتونم مردونه پاشون بايستمو جواب فداکاري ها و مرامهايي که برام گذاشتنو بدم .من مجردم . يه پسر مجرد . دليلِ مجردبودنم اينه که درآمدم ثُبات نداره . هرلحظه امکان داره کارمو ازدست بدم . بخاطرهمينم چون مَردَم و متعهدم , نميخوام با ازدواجم دختري رو درگيرِ مشکلاتم کنم . روزي ازدواج ميکنم که خيالم ازبابت درآمدم راحت بشه . چون دوست دارم همسرآيندم کنارم احساس آرامش و خوشبختي کنه و هميشه باافتخار از من ياد کنه .دوستاي گلم , من در همه زمينه ها معلومات و اطلاعات گسترده اي دارم .اگر درزمينه کامپيوتر , موبايل , حسابداري , مسائل پليسي-امنيتي , پزشکي و دارويي و مسائل فني سؤال يا مشکلي داشتيد خوشحال ميشم که بتونم کمک يا راهنماييتون کنم .من بدليل مشغله شديدِ کاريم کم پيش مياد که با سايت ها و شبکه هاي اجتماعي کار کنم , ازجمله همين سايتم در ParsaBlog.com . فقط تماس هاي تلفني که بهِم ميشه رو جواب ميدم . اين پِيجم صرفاً براي معرفيِ خودم به دوستان ساختم . اگر امرِ خاصي داشتيد ميتونيد از راههاي زير با بنده در تماس باشيد .تنهاخطم 09102090535تنهاآيدي من در تمام سايتها و شبکه هاي اجتماعي جهان: RoozbehFarhangآيدي اينستاگرامم:Roozbeh_Farhangنامم(Name) در اينستاگرام: مهندس روزبه فرهنگآيدي تلگرام و لاينم:RoozbehFarhangآدرس همه شبکه هاي اجتماعيم:www.instagram.com/Roozbeh_Farhangwww.Telegram.me/RoozbehFarhangwww.Twitter.com/RoozbehFarhangwww.Cloob.com/RoozbehFarhangwww.FaceNama.com/RoozbehFarhangwww.HamMihan.com/RoozbehFarhangتنها پيج فيسبوکم:روزبه فرهنگ ( Engineer Roozbeh Farhang )ايميلام E_Mail :Roozbeh_Farhang_09102090535@Yahoo.comEngineer_Farhang@Yahoo.comRoozbeh.Farhang.09102090535@Gmail.comRoozbeh_Farhang@Yahoo.comRoozbehFarhang@Yahoo.comوب سايت هام:sites.google.com/site/EngineerRoozbehFarhangwww.RoozbehFarhang.LoxBlog.comwww.RoozbehFarhang.MizbanBlog.comwww.RoozbehFarhang.MihanBlog.comwww.RoozbehFarhang.Blogfa.comwww.RoozbehFarhang.BlogSky.comwww.RoozbehFarhang.ParsaBlog.comwww.RoozbehFarhang.RozBlog.comwww.RoozbehFarhang.Niloblog.comwww.RoozbehFarhang.FardBlog.comwww.RoozbehFarhang.LimooBlog.comwww.RoozbehFarhang.blogr.irwww.RoozbehFarhang.PersianBlog.irwww.RoozbehFarhang.LineBlog.irwww.RoozbehFarhang.AvABlog.irwww.RoozbehFarhang.MonoBlog.irwww.RoozbehFarhang.VCP.irwww.RoozbehFarhang.fireblog.irwww.RoozbehFarhang.Blog.irخلاصه همه جوره درخدمتتونيم...!!!همين . . .*روزبه* يعني *خوشبخت*اميدوارم که هميشه وهميشه مثلِ من شادو خندون و *روزبه* باشيد .پاينده باد ايران هميشه آرياييRoozbeh Farhang , Roozbeh_Farhang , Engineer Farhang , EngineerFarhang , Engineer Roozbeh Farhang , EngineerRoozbehFarhang , Mohandes Farhang , Mohandes Roozbeh Farhang , Mohandes_Roozbeh_Farhang , مهندس روزبه فرهنگ , روزبه فرهنگ , مهندس فرهنگ , MohandesRoozbehFarhang , Mohandes_Farhang , Engineer_Farhang , Roozbeh_Farhang , Engineer_Roozbeh_Farhang , MohandesFarhang , RoozbehFarhang ,
ادامه مطلب : معرفی مهندس روزبه فرهنگ به دوستان خوبم و اعضای ParsaBlog.com و کلیه کاربران اینترنت و موتورهای جستجو

مشخصات

• منبع: http://roozbehfarhang.parsablog.com/post/3
  • کلمات کلیدی: roozbehfarhang ,farhang ,roozbeh ,روزبه ,comwww ,فرهنگ ,comwww roozbehfarhang ,roozbeh farhang ,روزبه فرهنگ ,irwww roozbehfarhang ,مهندس روزبه ,مهندس روزبه فرهنگ ,engineer roozbeh farhang ,معرفی مهندس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها